Prodej mobilní aplikace MIIA

Prodej mobilní aplikace MIIA @miia.wifi

Typ

Cena

Lokalita

Máte zájem o tuto nemovitost? Nebo máte doplňující dotazy? 

Miia řešení slouží pro připojení uživatelů k Wi-Fi Access pointů bez potřeby hesla. Kompletní systém se skládá z mobilních aplikací (iOS, Android), public webu a administrace (serverová část).
Služba propojuje veškeré Wi-Fi hotspoty, jejichž provozovatelé o to mají zájem, do jedné sítě a stává se doplňkem LTE mobilního internetu, případně jeho náhradou. Služba je bez limitu dat a ocení ji každý, kdo používá mobilní internet a chce ušetřit. Celá síť je vybudována i s cílem zabezpečení ochrany uživatelů Wi-Fi před napadením jejich mobilů.
Funkce:
Turista přiletí do Prahy a hned na letišti se připojí k Wi-Fi pomocí Czech Wi-Fi pass. K této Wi-Fi se jeho mobil automaticky připojí i během následující cesty v taxi, po dobu oběda v restauracích a obchodních centrech, večer na hotelu nebo kdekoli v blízkosti nápojového automatu společnosti Coca-Cola. Takto se stane plynule, a to bez nutnosti Wi-Fi sítě vyhledávat a znovu se přihlašovat.
Příjmy společnosti plynou od uživatelů za samotné používání služby a od firem, jejichž komerční sdělení se zobrazí uživatelům v rámci připojení.
Jedná se o prodej z majetkové podstaty společnosti Miia, SE, IČO 01967894.
FB:  @miia.wifi
Cena: 1.831.648,- Kč.
Dražební vyhlášku naleznete zde:

Další nabídky